20 листопада у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей було весело й гамірно. Адже учні 2-Д класу Спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням ІТ завітали на дитячі розваги «Хай любо голос дітвори лунає весело в дворі!», присвячені Всесвітньому дню дитини.

Другокласники розділилися на дві команди. Кожна команда отримала свій «Маршрутний лист», за яким потрібно було пройти станції «Загадкова», «Творча», «Спортивна», «Весела». Діти розгадували загадки, змайстрували власну веселку, змагалися у вправності та швидкості стрибання з кулькою та з задоволенням долучилися до танка-руханки «Ми – чудові» Наталії Май. Завершилися розваги врученням медальки «Ти – чудовий».




Залишити відповідь