20 листопада у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей було весело й гамірно. Адже учні 2-Д класу Спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням ІТ завітали на дитячі розваги «Хай любо голос дітвори лунає весело в дворі!», присвячені Всесвітньому дню дитини.


https://www.tumblr.com/crbfranko/734509537444446208/%D0%B4%D0%B8%D1%82%D1%8F%D1%87%D1%96-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%B8-%D1%85%D0%B0%D0%B9-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%B0%D1%94


Другокласники розділилися на дві команди. Кожна команда отримала свій «Маршрутний лист», за яким потрібно було пройти станції «Загадкова», «Творча», «Спортивна», «Весела». Діти розгадували загадки, змайстрували власну веселку, змагалися у вправності та швидкості стрибання з кулькою та з задоволенням долучилися до танка-руханки «Ми – чудові» Наталії Май. Завершилися розваги врученням медальки «Ти – чудовий».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *