17 листопада у бібліотеці імені Ганни Чубач для учнів 4-А та 7-Г класу Спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням ІТ відбувся урок гідності «Історію пишемо МИ – кожен з нас», присвячений Дню Гідності та Свободи.


https://www.tumblr.com/crbfranko/734401027339616256/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%B3%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8E-%D0%BF%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%BC%D0%BE-%D0%BC%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD-%D0%B7-%D0%BD%D0%B0%D1%81


Учасниця Революції Гідності, громадська діячка Тетяна Завойська розпочала розмову з пісні Артема Пивоварова «Маніфест» і долучила до її виконання третьокласників, а потім запропонувала визначити що таке «гідність», розповіла про створену фотовиставку «Вільні змалку!» та подарувала кожному буклет із цієї фотовиставки. Пані Тетяна нагадала дітям про їхню активну участь в акції «Корисне сміття для ЗСУ» та познайомила з волонтеркою Оленою Некрашевич, старшим викладачем КПІ, яка займається реалізацією даної акції. Діти мали можливість познайомитися та поспілкуватися з пані Оленою, а найактивніші учасники акції розповіли як вони долучили до акції своїх рідних, що дало можливість зібрати найбільше необхідних речей для військових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *