16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності, з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей та задля пропаганди принципів терпимості і розвитку толерантних відносин, в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулася година спілкування «Що значить бути толерантним?».


https://www.tumblr.com/crbfranko/734223747936059392/%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%89%D0%BE-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%B8-%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BC


На зустріч з психологинею Оленою Акімовою були запрошені учні 5-х класів загальноосвітньої школи-інтернату № 19. Фахівець ознайомила учнів з поняттями та ознаками толерантності, показала на прикладах, що таке терпимість, розуміння індивідуальності кожної особистості та почуття відповідальності за свої вчинки. За допомогою вправи «Комплімент» учні розвивали навички толерантності, промовляючи один одному слова-компліменти. Вправа «Унікальні пелюстки» дозволила довести унікальність кожної особистості, подолати упереджене ставлення до інших та скласти «Квітку толерантності». Учасники мали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *