У день працівників радіо, телебачення та зв’язку в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося двадцяте засідання розмовного клубу української мови «Я диктор! Мистецтво публічного виступу».


https://www.tumblr.com/crbfranko/734149568621674496/20-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D1%8F


Кожна людина зацікавлена навчитися правильно й гарно говорити, оскільки це дає можливість установлювати й підтримувати добрі стосунки з людьми. Щоби навчитися риторики потрібно володіти технікою мовлення, знати психологію стосунків між людьми, збагачувати свої знання й досвід, досконало володіти українською мовою. Ведуча клубу Інна Муровська розповіла учасникам історію розвитку ораторського мистецтва, особливості та принципи роботи радіо і телебачення. Клубівці спробували себе у ролі диктора, намагаючись правильно говорити українською мовою. Долучайтеся до нашого клубу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *