У день працівників радіо, телебачення та зв’язку в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося двадцяте засідання розмовного клубу української мови «Я диктор! Мистецтво публічного виступу».

Кожна людина зацікавлена навчитися правильно й гарно говорити, оскільки це дає можливість установлювати й підтримувати добрі стосунки з людьми. Щоби навчитися риторики потрібно володіти технікою мовлення, знати психологію стосунків між людьми, збагачувати свої знання й досвід, досконало володіти українською мовою. Ведуча клубу Інна Муровська розповіла учасникам історію розвитку ораторського мистецтва, особливості та принципи роботи радіо і телебачення. Клубівці спробували себе у ролі диктора, намагаючись правильно говорити українською мовою. Долучайтеся до нашого клубу!




Залишити відповідь