15 листопада у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей проведено урок гідності «Історію пишемо ми – кожен із нас» (до Дня Гідності та Свободи). Її учасниками стали учні 3-Г класу Спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням ІТ.


https://www.tumblr.com/crbfranko/734137363663618048/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%B3%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8E-%D0%BF%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%BC%D0%BE-%D0%BC%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD-%D1%96%D0%B7-%D0%BD%D0%B0%D1%81


Учасниця Революції Гідності, громадська діячка Тетяна Завойська розпочала розмову з пісні Артема Пивоварова «Маніфест» і долучила до її виконання третьокласників, а потім запропонувала визначити що таке «гідність», допомагаючи із зрозумілого їм поняття «гідний вчинок». Кожен отримав буклет «Вільні змалку!», який допоміг школярам зрозуміти що таке Революція Гідності та її значення для України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *