12 листопада у бібліотеці на Вишгородській відбулося 176 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов присвятив свій виступ пам’яті Лідії Левінської – першої директорки Київського музею електротранспорту. Оксана Салан захопила увагу історією вулиці Сирецької та родини купців Марр. Володимир Горак присвятив своє дослідження темі: «Лжедмитро І і Київ. Маловідома сторінка нашої історії». Зінаїда Шкавро торкнулася історії правління династії Києвичів. Євгеній Рейцен приурочив виступ окупації Києва та визволенню від фашистських окупантів у листопаді 1943 року. Юрій Коваленко зацікавив присутніх дослідженням історичної граматики української мови. Владислав Барановський, Юрій Сімонов, Віктор Боєв, Оксана Бондарчук і Олена Магдик знайомили клубівців з новими творчими знахідками та напрацюваннями. Завершилась зустріч «київським циклом» проникливих та надихаючих пісень Бориса Кесельмана. Наступна зустріч києвознавчого клубу «Кияни» відбудеться 26 листопада о 12:00.




Залишити відповідь