12 листопада у бібліотеці на Вишгородській відбулося 176 засідання києвознавчого клубу «Кияни».



https://www.tumblr.com/crbfranko/733865818188824576/176-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-121123


Голова клубу Віталій Баканов присвятив свій виступ пам’яті Лідії Левінської – першої директорки Київського музею електротранспорту. Оксана Салан захопила увагу історією вулиці Сирецької та родини купців Марр. Володимир Горак присвятив своє дослідження темі: «Лжедмитро І і Київ. Маловідома сторінка нашої історії». Зінаїда Шкавро торкнулася історії правління династії Києвичів. Євгеній Рейцен приурочив виступ окупації Києва та визволенню від фашистських окупантів у листопаді 1943 року. Юрій Коваленко зацікавив присутніх дослідженням історичної граматики української мови. Владислав Барановський, Юрій Сімонов, Віктор Боєв, Оксана Бондарчук і Олена Магдик знайомили клубівців з новими творчими знахідками та напрацюваннями. Завершилась зустріч «київським циклом» проникливих та надихаючих пісень Бориса Кесельмана. Наступна зустріч києвознавчого клубу «Кияни» відбудеться 26 листопада о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *