Сьогодні бібліотекарі районної бібліотеки № 123 для дітей знову завітали до діточок молодшої групи «Сонечко» ДНЗ № 777. Малюкам розповіли добру і повчальну історію Роба Скоттона «Кіт на ім’я Сплет» про те, як кіт Сплет уперше йде до школи і дуже хвилюється: раптом він там ні з кім не затоваришує? Тому він бере із собою друга-мишенятка Сеймура, з яким трапляються різні пригоди… Виходить, у Котячій школі може бути дуже цікаво.


https://www.tumblr.com/crbfranko/733764420758585344/%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%85-%D1%83-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%88%D0%BE%D1%97-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B4%D0%BD%D0%B7-777

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *