Сьогодні бібліотекарі районної бібліотеки № 123 для дітей знову завітали до діточок молодшої групи «Сонечко» ДНЗ № 777. Малюкам розповіли добру і повчальну історію Роба Скоттона «Кіт на ім’я Сплет» про те, як кіт Сплет уперше йде до школи і дуже хвилюється: раптом він там ні з кім не затоваришує? Тому він бере із собою друга-мишенятка Сеймура, з яким трапляються різні пригоди… Виходить, у Котячій школі може бути дуже цікаво.





Залишити відповідь