8 листопада у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей проведено урок-гру «Алфавітні усмішки». Її учасниками були учні 1-Д класу Спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ.

Діти познайомилися з абетками Ганни Чубач, показавши своє вміння читати, дізналися багато цікавого про авторку та розучили її пісню «Черепаха-аха, аха». Першокласники дізналися про правила користування бібліотекою і стали її читачами. Тішаться працівники бібліотеки своїми новими читачами.




Залишити відповідь