8 листопада у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей проведено урок-гру «Алфавітні усмішки». Її учасниками були учні 1-Д класу Спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ.


https://www.tumblr.com/crbfranko/733496049674616832/%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%B3%D1%80%D0%B0-%D0%B0%D0%BB%D1%84%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%96-%D1%83%D1%81%D0%BC%D1%96%D1%88%D0%BA%D0%B8-081123-%D1%96%D0%BC-%D0%BA


Діти познайомилися з абетками Ганни Чубач, показавши своє вміння читати, дізналися багато цікавого про авторку та розучили її пісню «Черепаха-аха, аха». Першокласники дізналися про правила користування бібліотекою і стали її читачами. Тішаться працівники бібліотеки своїми новими читачами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *