Продовжує роботу інклюзивний гурток творчої реабілітації «Гармонія» універсальної публічної бібліотеки №11 та Київського державного будинку художньої та технічної творчості. Керівник гуртка Мирослава Мельник передає вихованцям основні навички малювання в різних техніках, створює сприятливі умови для всебічного розкриття творчого потенціалу, заохочує бажання дітей фантазувати і творити.

На минулих заняттях освоювали малювання нетрадиційними техніками, які викликають у дітей безліч позитивних емоцій, бажання малювати ще більше, відкривають можливості використовувати добре знайомі їм предмети в якості художніх матеріалів. Всіх творчих, допитливих, ініціативних, з невгамовною жагою пізнання, дослідження себе і світу, з щирим бажанням розвиватися і радіти всьому новому і цікавому запрошуємо до нас! Заняття відбуваються щонеділі з 10:00 до 17;00.




Залишити відповідь