Продовжує роботу інклюзивний гурток творчої реабілітації «Гармонія» універсальної публічної бібліотеки №11 та Київського державного будинку художньої та технічної творчості. Керівник гуртка Мирослава Мельник передає вихованцям основні навички малювання в різних техніках, створює сприятливі умови для всебічного розкриття творчого потенціалу, заохочує бажання дітей фантазувати і творити.


https://www.tumblr.com/crbfranko/733246867280986112/%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97


На минулих заняттях освоювали малювання нетрадиційними техніками, які викликають у дітей безліч позитивних емоцій, бажання малювати ще більше, відкривають можливості використовувати добре знайомі їм предмети в якості художніх матеріалів. Всіх творчих, допитливих, ініціативних, з невгамовною жагою пізнання, дослідження себе і світу, з щирим бажанням розвиватися і радіти всьому новому і цікавому запрошуємо до нас! Заняття відбуваються щонеділі з 10:00 до 17;00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *