Ось і закінчились осінні канікули. 31 жовтня учні 6-А класу школи №156, разом з колективом бібліотеки імені Джамбула Джабаєва, відзначили День української писемності та мови.


https://www.tumblr.com/crbfranko/732701583381561344/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%B4%D0%BE-%D0%B4%D0%BD%D1%8F-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8


Підлітки познайомились з графікою українського шрифту «Рутенією», оновленою професором Василем Чебаником, книгою Ірини Рудики «Смачненька абетка», цікавими фактами про українську мову, прослухали музичний реп, присвячений абетці. Шестикласники активно грали в гру «Склади прислів’я з окремих слів», за що й отримали приз – книгу Михайла Слабошпицького «З голосу нашої Кліо».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *