Ось і закінчились осінні канікули. 31 жовтня учні 6-А класу школи №156, разом з колективом бібліотеки імені Джамбула Джабаєва, відзначили День української писемності та мови.

Підлітки познайомились з графікою українського шрифту «Рутенією», оновленою професором Василем Чебаником, книгою Ірини Рудики «Смачненька абетка», цікавими фактами про українську мову, прослухали музичний реп, присвячений абетці. Шестикласники активно грали в гру «Склади прислів’я з окремих слів», за що й отримали приз – книгу Михайла Слабошпицького «З голосу нашої Кліо».




Залишити відповідь