29 жовтня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова відбулася зустріч читачів – учасників сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!», що була присвячена осені.

Любов до цієї чарівної, затишної пори року надихнула бібліотекарів на створення виставки-інсталяції «Дарунок осені. Їжачок». Спочатку почитали казочки, дізналися цікавинки та розгадали загадки про Їжачка-Добрячка. Врешті-решт малеча добралася до заняття в майстер-класі, який підготувала та провела бібліотекар Ганна Моторина. Діти старанно створювали аплікацію доброго й чемного їжачка: на готовий шаблон наклеїли листочки, грибочки та фрукти, якими люблять ласувати ці милі тваринки. Ця проста у виконанні саморобка на осінню тематику принесла масу емоцій і задоволення як дітям, так і батькам, які їм допомагали. На завершення маленькі гості книгозбірні продемонстрували свої роботи для спільного фото, і кожен вибрав собі книжечку, щоб прочитати її вдома. До нових зустрічей у нашій студії!




Залишити відповідь