29 жовтня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова відбулася зустріч читачів – учасників сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!», що була присвячена осені.


https://www.tumblr.com/crbfranko/732592220668100608/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%87%D1%96%D0%B2-%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%97


Любов до цієї чарівної, затишної пори року надихнула бібліотекарів на створення виставки-інсталяції «Дарунок осені. Їжачок». Спочатку почитали казочки, дізналися цікавинки та розгадали загадки про Їжачка-Добрячка. Врешті-решт малеча добралася до заняття в майстер-класі, який підготувала та провела бібліотекар Ганна Моторина. Діти старанно створювали аплікацію доброго й чемного їжачка: на готовий шаблон наклеїли листочки, грибочки та фрукти, якими люблять ласувати ці милі тваринки. Ця проста у виконанні саморобка на осінню тематику принесла масу емоцій і задоволення як дітям, так і батькам, які їм допомагали. На завершення маленькі гості книгозбірні продемонстрували свої роботи для спільного фото, і кожен вибрав собі книжечку, щоб прочитати її вдома. До нових зустрічей у нашій студії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *