26 жовтня, під час шкільних канікул, у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей до Міжнародного дня анімації працював кіносалон «Радість, пісні і сміх – мультики – ви для всіх!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/732321630556209152/%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D0%BF%D1%96%D1%81%D0%BD%D1%96-%D1%96-%D1%81%D0%BC%D1%96%D1%85-%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%B8


Його учасниками були учні 6-Г і 6-Д класів СЗШ № 93. Школярі дізналися чому 28 жовтня є Міжнародним днем анімації, довідалися про Еміля Рено, який створив праксиноскоп і за його допомогою відтворив рухомі зображення на екрані, тобто мультфільм. Шестикласники отримали багато інформації про розвиток української анімації, її художників та режисерів, познайомилися із тематичною книжковою виставкою, яку підготували працівники бібліотеки, та переглянули мультфільм «Жив собі чорний кіт», створений режисером Юрієм Марченком і сценаристкою Світланою Цвєленьєвою на студії «Укранімафільм» у 2006 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *