З нагоди Тижня української писемності та мови 26 жовтня користувачі бібліотеки сімейного читання імені Анатолія Дімарова провели флешмоб «Говориш українською? Так!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/732238493423681536/%D1%84%D0%BB%D0%B5%D1%88%D0%BC%D0%BE%D0%B1-%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%88-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%8E-%D1%82%D0%B0%D0%BA-261023-%D1%96%D0%BC


У відповідях на питання, чому ми розмовляємо, чи маємо говорити українською, було різне, та загалом все зводилося до наступного: розмовляю українською, бо живу в Україні; то рідна мова, тобто мова мого роду; мова моїх предків; вона милозвучна. Фахівці бібліотеки запропонували користувачам переглянути книжкові виставки: «Будь українцем! Думай, розмовляй, пиши, читай українською!», «Рідна мова й Україна – найдорожче, що в нас є!». Виставка «Кумири молодих» представила книги популярних українських письменників сучасності. Як наслідок, користувачі мультимедійної зони вирішили вести власні сторінки у соціальних мережах українською мовою. Говоримо українською!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *