З нагоди Тижня української писемності та мови 26 жовтня користувачі бібліотеки сімейного читання імені Анатолія Дімарова провели флешмоб «Говориш українською? Так!».

У відповідях на питання, чому ми розмовляємо, чи маємо говорити українською, було різне, та загалом все зводилося до наступного: розмовляю українською, бо живу в Україні; то рідна мова, тобто мова мого роду; мова моїх предків; вона милозвучна. Фахівці бібліотеки запропонували користувачам переглянути книжкові виставки: «Будь українцем! Думай, розмовляй, пиши, читай українською!», «Рідна мова й Україна – найдорожче, що в нас є!». Виставка «Кумири молодих» представила книги популярних українських письменників сучасності. Як наслідок, користувачі мультимедійної зони вирішили вести власні сторінки у соціальних мережах українською мовою. Говоримо українською!




Залишити відповідь