Попри осінній дощовий та похмурий день, 25 жовтня в універсальній публічній бібліотеці № 11 знову панувала тепла і радісна атмосфера. На свято мови, присвячене Дню української писемності та мови, завітали вихованці середньої та старшої групи дитячого навчального закладу «Витоки».

Світлана Ярова, модератор і керівник розмовного клубу української мови, провела з маленькими читайликами цікавий захід, під час якого діти не просто були слухачами, а й брали у ньому активну участь: читали вірші про рідну мову, родину, співали «Червону калину», танцювали, відгадували загадки, дивилися мультфільм про походження української мови та весело гралися. Бібліотекарі й вихователі вірять, що наше підростаюче покоління обов’язково збереже і передасть наступним поколінням любов, повагу та шану до рідного слова!




Залишити відповідь