19 жовтня в універсальній публічній бібліотеці №11 майстриня, читачка бібліотеки Зоя Бобрик провела майстер-клас з мандалоплетіння – різновиду арттерапії та медитативного процесу відображення свого внутрішнього світу. Мандала – це запозичене у буддизму сакральне зображення, яке виконується у вигляді кола, що таким чином означає кругообіг життя.


https://www.tumblr.com/crbfranko/731794486581149696/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%B7-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F-191023-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *