19 жовтня універсальна публічна бібліотека №11 запросила шанувальників поетичного слова, зокрема творчості київської поетеси Надії Семени, на вечір-елегію «Стежками бабиного літа».

Зібрались члени клубу людей поважного віку «Матіола», читачі бібліотеки, щоб вшанувати творчу людину, яка має талант від Бога: вміння і бажання писати вірші, якими вона оспівує жінку, любов, життя, прославляє свою маленьку батьківщину і тим самим несе любов і світлі почуття до України. До уваги присутніх були представлені збірки віршів поетеси як для дорослих, так і для дітей. Душевності та ліричності дійству надали відеокліпи на вірші Надії Семени, які написані у співавторстві з відомими українськими композиторами. Сердечні вітання і слова вдячності прозвучали від членів клубу «Матіола» за чудову, проникливу ліричну і патріотичну поезію, що оспівує красу духовних цінностей жінки-українки, жінки-матері, глибоке почуття любові.




Залишити відповідь