19 жовтня універсальна публічна бібліотека №11 запросила шанувальників поетичного слова, зокрема творчості київської поетеси Надії Семени, на вечір-елегію «Стежками бабиного літа».


https://www.tumblr.com/crbfranko/731793439567511552/%D0%B2%D0%B5%D1%87%D1%96%D1%80-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%8F-%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B6%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B0-191023-%D1%83%D0%BF%D0%B1


Зібрались члени клубу людей поважного віку «Матіола», читачі бібліотеки, щоб вшанувати творчу людину, яка має талант від Бога: вміння і бажання писати вірші, якими вона оспівує жінку, любов, життя, прославляє свою маленьку батьківщину і тим самим несе любов і світлі почуття до України. До уваги присутніх були представлені збірки віршів поетеси як для дорослих, так і для дітей. Душевності та ліричності дійству надали відеокліпи на вірші Надії Семени, які написані у співавторстві з відомими українськими композиторами. Сердечні вітання і слова вдячності прозвучали від членів клубу «Матіола» за чудову, проникливу ліричну і патріотичну поезію, що оспівує красу духовних цінностей жінки-українки, жінки-матері, глибоке почуття любові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *