18 жовтня в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук», на якому учасники клубу продовжували розвивати свої знання та навички спілкування українською.

Модератор та ведуча Світлана Ярова провела майстер-клас із розвитку вимови, тренування дикції та артикуляції. Члени клубу невимушено практикувались у мові та вимові в компанії однодумців. Отримали зворотний зв’язок, практичні рекомендації та удосконалили комунікативні навички. Наступна зустріч відбудеться 25 жовтня о 14-00. Запрошуємо у наш клуб! Щоденно удосконалюємо володіння українською мовою, щоб говорити нею вільно!




Залишити відповідь