18 жовтня в універсальній публічній бібліотеці № 11 відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук», на якому учасники клубу продовжували розвивати свої знання та навички спілкування українською.


https://www.tumblr.com/crbfranko/731592357935497216/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97


Модератор та ведуча Світлана Ярова провела майстер-клас із розвитку вимови, тренування дикції та артикуляції. Члени клубу невимушено практикувались у мові та вимові в компанії однодумців. Отримали зворотний зв’язок, практичні рекомендації та удосконалили комунікативні навички. Наступна зустріч відбудеться 25 жовтня о 14-00. Запрошуємо у наш клуб! Щоденно удосконалюємо володіння українською мовою, щоб говорити нею вільно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *