15 жовтня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 174-е засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов захопив розповіддю про київську молодь 1960-х років. Юрій Коваленко зацікавив маловідомими фактами історичних витоків української мови. Володимир Горак повідав про історію одного нереалізованого проєкту щодо перенесення столиці з Санкт-Петербурга в Київ. Валентина Печена приурочила свій виступ київському терапевту, академіку Теофілу Яновському, якого пацієнти називали «святим лікарем». Зінаїда Шкавро розповіла про київського актора Сергія Іванова. Владислав Барановський торкнувся історії легендарного Євбазу та гастроному «Босяцький». Рейцен Євгеній порушив хвилюючу тему про вулицю дитинства – Ігорівську, 11. Олена Магдик поділилася щемливими спогадами про незабутню Ніну Матвієнко. Віктор Боєв, В’ячеслав Верховський та Юрій Сімонов викликали жвавий інтерес своїми творчими напрацюваннями. Наступне засідання києвознавчого клубу «Кияни» відбудеться 29 жовтня о 12 годині.




Залишити відповідь