У рамках фестивалю творчості «Повіримо у себе» у центральній районній бібліотеці імені Івана Франка 9 жовтня відбувся благодійний творчий майстер-клас «Від серця до серця» (організаторка Наталія Клачко, Київський міський центр соціальних служб).


https://www.tumblr.com/crbfranko/730793878745235456/%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%86%D1%8F-%D0%B4%D0%BE


Проявити свої здібності з малювання прийшли дітки з особливими потребами з соціальним педагогом Любов’ю Коновал Центру комплексної реабілітації Подільського району. Підтримували та допомагали їм художники з київських художніх шкіл: Богдана Смирнова, Анна Яремчук, Ілля Прима. Юні кияни старанно малювали символ фестивалю ‒ метеликів, що надихають на здійснення мрій та бажань. Які вони красиві, яскраві, різнобарвні, написані з любов’ю! Виконані роботи стануть конкурсними та будуть передані на благодійні аукціони, ярмарки, виставки, отримані ж кошти перерахують на підтримку ЗСУ. Бажаємо всім учасникам та нашим захисникам успіхів та віри в ПЕРЕМОГУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *