У рамках фестивалю творчості «Повіримо у себе» у центральній районній бібліотеці імені Івана Франка 9 жовтня відбувся благодійний творчий майстер-клас «Від серця до серця» (організаторка Наталія Клачко, Київський міський центр соціальних служб).

Проявити свої здібності з малювання прийшли дітки з особливими потребами з соціальним педагогом Любов’ю Коновал Центру комплексної реабілітації Подільського району. Підтримували та допомагали їм художники з київських художніх шкіл: Богдана Смирнова, Анна Яремчук, Ілля Прима. Юні кияни старанно малювали символ фестивалю ‒ метеликів, що надихають на здійснення мрій та бажань. Які вони красиві, яскраві, різнобарвні, написані з любов’ю! Виконані роботи стануть конкурсними та будуть передані на благодійні аукціони, ярмарки, виставки, отримані ж кошти перерахують на підтримку ЗСУ. Бажаємо всім учасникам та нашим захисникам успіхів та віри в ПЕРЕМОГУ!




Залишити відповідь