2 жовтня у бібліотеці імені Ганни Чубач для учнів 2-В класу спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ відбувся святковий концерт «Музика, як сонце, гріє наші серця», приурочений Міжнародному дню музики.


https://www.tumblr.com/crbfranko/730143220605059072/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%80%D1%82-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%8F%D0%BA-%D1%81%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5-%D0%B3%D1%80%D1%96%D1%94-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D1%96


Викладачка музичної школи № 35 Валентина Кулик розповіла другокласникам що таке вокал, а потім присутні послухали пісні у виконанні учнів музичної школи: «Журавлі-журавлики» (виконавиця Катерина Тимошенко) та «Солов`ї» (виконавиця Марія Гречко). Ярослава Рубан виконала чеську народну пісню «Янка» на домрі; Марія Гречко – композицію «Діти граються» на фортепіано; Лада Щегельська – українські народні пісні «Веселі гуси» та «Лічилка» на акордеоні; Савва Ступньов – композицію «Rum Point» на трубі; Дар’я Бочарова – композицію «Ave Maria» на скрипці. Другокласники були не просто глядачами і слухачами: вони вчилися визначати характер музики, розрізняти музичні інструменти та їхню мелодику й тембр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *