2 жовтня у бібліотеці імені Ганни Чубач для учнів 2-В класу спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ відбувся святковий концерт «Музика, як сонце, гріє наші серця», приурочений Міжнародному дню музики.

Викладачка музичної школи № 35 Валентина Кулик розповіла другокласникам що таке вокал, а потім присутні послухали пісні у виконанні учнів музичної школи: «Журавлі-журавлики» (виконавиця Катерина Тимошенко) та «Солов`ї» (виконавиця Марія Гречко). Ярослава Рубан виконала чеську народну пісню «Янка» на домрі; Марія Гречко – композицію «Діти граються» на фортепіано; Лада Щегельська – українські народні пісні «Веселі гуси» та «Лічилка» на акордеоні; Савва Ступньов – композицію «Rum Point» на трубі; Дар’я Бочарова – композицію «Ave Maria» на скрипці. Другокласники були не просто глядачами і слухачами: вони вчилися визначати характер музики, розрізняти музичні інструменти та їхню мелодику й тембр.




Залишити відповідь