1 жовтня в бібліотеці імені Джамбула Джабаєва відбувся перший безкоштовний тренінг з першої домедичної допомоги.


https://www.tumblr.com/crbfranko/730142057039036416/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B8%D0%B9-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D1%88%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%BD%D0%B3-%D0%B7-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D1%97-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97


Досвідчений інструктор ГО «Місцеві» пані Світлана навчала практичним навичкам, які можуть врятувати життя у критичних ситуаціях. Мешканці Виноградаря, колектив та читачі бібліотеки дізналися, що робити в критичній ситуації, коли лікарі ще не прибули на місце події. Знання, набуті на тренінгу, були корисні і цікаві. Тож дякуємо інструкторам ГО «Місцеві» та її керівнику Олегу Шульзі за проведений тренінг. Адже знання – то наша сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *