1 жовтня в бібліотеці імені Джамбула Джабаєва відбувся перший безкоштовний тренінг з першої домедичної допомоги.

Досвідчений інструктор ГО «Місцеві» пані Світлана навчала практичним навичкам, які можуть врятувати життя у критичних ситуаціях. Мешканці Виноградаря, колектив та читачі бібліотеки дізналися, що робити в критичній ситуації, коли лікарі ще не прибули на місце події. Знання, набуті на тренінгу, були корисні і цікаві. Тож дякуємо інструкторам ГО «Місцеві» та її керівнику Олегу Шульзі за проведений тренінг. Адже знання – то наша сила!




Залишити відповідь