1 жовтня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 173 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/730055042411937792/173-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-011023


Голова клубу Віталій Баканов відкрив сторінки історії Києва 1950-х років. Зінаїда Шкавро підготувала інформаційне повідомлення про Покровські церкви та Покровський монастир Києва. Євгеній Рейцен торкнувся болючої теми відлуння трагедії Бабиного Яру. Юрій Коваленко приурочив свій виступ лінгвістичній та мовознавчій теорії академіка Миколи Мара. Олена Решетняк емоційно презентувала книгу поезій своєї талановитої матері Тамари Дембіцької «Поезія мого життя». Віктор Боєв, Оксана Бондарчук і Олена Магдик читали свої патріотичні та надихаючі поетичні твори. Наступне засідання києвознавчого клубу «Кияни» відбудеться 15 жовтня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *