27 вересня до Дня захисників і захисниць України у бібліотеці імені Ганни Чубач відбулася патріотична година «Героям слава!!!», – лине аж за край». Її учасниками були учні 1-Д класу Спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням ІТ. До наших найменшеньких читачів прийшли розвідники Богдан та Євген, артилерист Євген і піхотинці Денис, Олександр та Ілля. Кожен із них сказав побажання школярам, а першокласники продекламували вірші, заспівали пісню «Ой у лузі червона калина» та вручили власноруч приготовлені подарунки і малюнки. Наші воїни написали школярам побажання на прапорі України, а першокласники, в знак подяки захисникам, щиро їх обіймали. Так хочеться повторити цю зустріч після ПЕРЕМОГИ у бібліотеці у цьому ж складі.

 

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/729702319441264640/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%BC-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B5-%D0%B0%D0%B6-%D0%B7%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *