27 вересня до Дня захисників і захисниць України у бібліотеці імені Ганни Чубач відбулася патріотична година «Героям слава!!!», – лине аж за край». Її учасниками були учні 1-Д класу Спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням ІТ. До наших найменшеньких читачів прийшли розвідники Богдан та Євген, артилерист Євген і піхотинці Денис, Олександр та Ілля. Кожен із них сказав побажання школярам, а першокласники продекламували вірші, заспівали пісню «Ой у лузі червона калина» та вручили власноруч приготовлені подарунки і малюнки. Наші воїни написали школярам побажання на прапорі України, а першокласники, в знак подяки захисникам, щиро їх обіймали. Так хочеться повторити цю зустріч після ПЕРЕМОГИ у бібліотеці у цьому ж складі.





Залишити відповідь