24 вересня в бібліотеці імені Віктора Некрасова відбувся безкоштовний тренінг з домедичної допомоги, організований громадською організацією «Місцеві» у співпраці зі школою першої допомоги Respawn school.


https://www.tumblr.com/crbfranko/729424584527446016/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D1%88%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%BD%D0%B3-%D0%B7-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8


На занятті, проведеному інструктором Оксаною Гайдук, відвідувачі дізналися безліч корисної інформації: як перевірити наявність дихання, про дії при втраті свідомості, проведення серцево-легеневої реанімації, як зупинити критичну кровотечу за допомогою джгута-турнікета. Навчання домедичної допомоги – це шлях до того, щоби ми не панікували і були тими «першими лікарями», які врятують тих, кого ми любимо. Дуже вдячні організаторам за співпрацю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *