До Міжнародного дня миру, 22 вересня, для учнів 2-Д класу спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ в бібліотеці імені Ганни Чубач відбулася година роздумів «Хай буде мир й замовкнуть війни злі».


https://www.tumblr.com/crbfranko/729152404621295616/%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%83%D0%BC%D1%96%D0%B2-%D1%85%D0%B0%D0%B9-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B5-%D0%BC%D0%B8%D1%80-%D0%B9-%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%8C-%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8


Школярі розповіли як вони розуміють мир, прослухали вірш «Я мрію» учениці Таврійського ліцею мистецтв міста Херсон Єлизавети Куліш, подивилися мультфільм «Ой у лузі червона калина», виготовили власноруч листівку «Голуб миру» та переглянули літературу з книжкової виставки «І дорослі, і малі прагнуть миру на землі». Другокласники назвали своєю мрією – тихі ночі, спокійні дні без війни у мирній Україні. А хіба може сьогодні бути в українців інша мрія? Звичайно, – ні війні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *