До Міжнародного дня миру, 22 вересня, для учнів 2-Д класу спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ в бібліотеці імені Ганни Чубач відбулася година роздумів «Хай буде мир й замовкнуть війни злі».

Школярі розповіли як вони розуміють мир, прослухали вірш «Я мрію» учениці Таврійського ліцею мистецтв міста Херсон Єлизавети Куліш, подивилися мультфільм «Ой у лузі червона калина», виготовили власноруч листівку «Голуб миру» та переглянули літературу з книжкової виставки «І дорослі, і малі прагнуть миру на землі». Другокласники назвали своєю мрією – тихі ночі, спокійні дні без війни у мирній Україні. А хіба може сьогодні бути в українців інша мрія? Звичайно, – ні війні!




Залишити відповідь