«Вимовляй, правильно наголошуючи» – тема засідання розмовного клубу української мови, що відбулося 21 вересня у центральній районній бібліотеці імені Івана Франка. Культура мовлення пов’язана з умінням вільно володіти словом, ставити наголос правильно. Члени клубу обговорювали проблемні випадки наголошення, спілкувалися українською, вчилися вживати наголос без помилок. Знання української мови – наш захист! Долучайтесь!

 

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/729072264562294784/%D0%B2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D1%8F%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%88%D1%83%D1%8E%D1%87%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *