«Вимовляй, правильно наголошуючи» – тема засідання розмовного клубу української мови, що відбулося 21 вересня у центральній районній бібліотеці імені Івана Франка. Культура мовлення пов’язана з умінням вільно володіти словом, ставити наголос правильно. Члени клубу обговорювали проблемні випадки наголошення, спілкувалися українською, вчилися вживати наголос без помилок. Знання української мови – наш захист! Долучайтесь!





Залишити відповідь