Задля забезпечення комфортного, систематичного й необтяжливого спілкування українською 18 вересня універсальна публічна бібліотека № 11 презентувала перше засідання розмовного клубу «Перегук» з вивчення української мови.

Модерує зустрічі волонтер, переселенка з Херсонщини Світлана Ярова. На першому засіданні учасники вчилися грамотно й красиво розповідати про себе українською. Заняття безкоштовні для всіх охочих. У програмі – говорити, теревенити, гомоніти, балакати, балагурити, сокотіти, щебетати українською досхочу! Бібліотека запрошує всіх охочих спілкуватись українською! Українська мова об’єднує!




Залишити відповідь