Задля забезпечення комфортного, систематичного й необтяжливого спілкування українською 18 вересня універсальна публічна бібліотека № 11 презентувала перше засідання розмовного клубу «Перегук» з вивчення української мови.



https://www.tumblr.com/crbfranko/728908624937861120/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA-%D0%B7

Модерує зустрічі волонтер, переселенка з Херсонщини Світлана Ярова. На першому засіданні учасники вчилися грамотно й красиво розповідати про себе українською. Заняття безкоштовні для всіх охочих. У програмі – говорити, теревенити, гомоніти, балакати, балагурити, сокотіти, щебетати українською досхочу! Бібліотека запрошує всіх охочих спілкуватись українською! Українська мова об’єднує!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *