19 вересня до універсальної публічної бібліотеки № 11 завітала у гості світла, сонячна чудова поетка Надія Семена. Сьогодні слухачами пані Надії були вихованці дитячого садочка № 155.

У відомої київської поетки та письменниці багато творів, адресованих дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. Їхні герої яскраві, привабливі, а пригоди та історії веселі, захопливі. На зустрічі в бібліотеці пані Надія читала дітям свої вірші, які вони уважно слухали. Гості передивилися коротенькі відео із пісеньками на вірші поетки, із задоволенням зайнялися розмальовками текстів дитячих віршиків, які принесла із собою Надія Юріївна. Потім були ігри, веселощі, нагороди смаколиками та побажання малечі завітати до бібліотеки разом із батьками, щоб стати читачами нашої книгозбірні! Фонд бібліотеки поповнився десятком чудових книжок! Щиро дякуємо пані Надії за подаровані книги!




Залишити відповідь