17 вересня у бібліотеці на Вишгородській, 29 відбулося 172 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/728905661212246016/172-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-170923


Голова клубу Віталій Баканов присвятив свій виступ історії повоєнного Києва 1945 – 1950 років. Володимир Горак підготував повідомлення на тему «Два державні перевороти за два дні. Київ 30 – 31 серпня 1919 року». Валентина Печена зацікавила темою «Київ у спогадах Олександра Кошиця». Юрій Коваленко захопив увагу маловідомими фактами про Єврейський базар (Галицький ринок) у Києві. До обговорення теми про найпопулярніший базар Києва – Євбаз – долучилися Георгій Панченко та Віктор Боєв. Викликала жвавий інтерес розповідь Владислава Барановського про Алею Миру в Київському ботанічному саду імені М. Гришка. В’ячеслав Верховський, Віктор Боєв, Оксана Бондарчук, Олена Магдик і Євгеній Рейцен знайомили клубівців із своїми новими творчими напрацюваннями. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 1 жовтня о 12:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *