17 вересня у бібліотеці на Вишгородській, 29 відбулося 172 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов присвятив свій виступ історії повоєнного Києва 1945 – 1950 років. Володимир Горак підготував повідомлення на тему «Два державні перевороти за два дні. Київ 30 – 31 серпня 1919 року». Валентина Печена зацікавила темою «Київ у спогадах Олександра Кошиця». Юрій Коваленко захопив увагу маловідомими фактами про Єврейський базар (Галицький ринок) у Києві. До обговорення теми про найпопулярніший базар Києва – Євбаз – долучилися Георгій Панченко та Віктор Боєв. Викликала жвавий інтерес розповідь Владислава Барановського про Алею Миру в Київському ботанічному саду імені М. Гришка. В’ячеслав Верховський, Віктор Боєв, Оксана Бондарчук, Олена Магдик і Євгеній Рейцен знайомили клубівців із своїми новими творчими напрацюваннями. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 1 жовтня о 12:00.




Залишити відповідь