15 вересня до Міжнародного дня «З`їж яблуко», що відзначатиметься 16 вересня, в бібліотеці імені Ганни Чубач (Корнія Чуковського) для дітей проведено пізнавальну годину «Яблуко стигле, червоне, солодке», учасниками якої були учні 3-А класу спеціалізованої школи № 3 з вивченням ІТ.

Третьокласники зробили для себе велику кількість відкриттів: про користь яблука та його насінин, історію появи яблук в Київській Русі, про яблуню в Кролевці Сумської області, яка належить до природних чудес України, та багато-багато іншого. Школярі долучилися до святкування цього Міжнародного дня, з`ївши по яблучку, та із цікавістю переглянули книжкову виставку «Яблук повні в нас корзини».




Залишити відповідь