15 вересня до Міжнародного дня «З`їж яблуко», що відзначатиметься 16 вересня, в бібліотеці імені Ганни Чубач (Корнія Чуковського) для дітей проведено пізнавальну годину «Яблуко стигле, червоне, солодке», учасниками якої були учні 3-А класу спеціалізованої школи № 3 з вивченням ІТ.


https://www.tumblr.com/crbfranko/728526638431731712/%D0%BF%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%8F%D0%B1%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B3%D0%BB%D0%B5-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B5


Третьокласники зробили для себе велику кількість відкриттів: про користь яблука та його насінин, історію появи яблук в Київській Русі, про яблуню в Кролевці Сумської області, яка належить до природних чудес України, та багато-багато іншого. Школярі долучилися до святкування цього Міжнародного дня, з`ївши по яблучку, та із цікавістю переглянули книжкову виставку «Яблук повні в нас корзини».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *