6 вересня – День читання книг. З цієї нагоди в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбувся флешмоб “Я люблю читати!”. Книги вдихають життя у нові світи, просвітлюють та запрошують нас в захопливі подорожі, володіють унікальною здатністю кидати виклик нашим уявленням. У сучасному світі, насиченому технологіями, інформацією, стресами та тривожністю, День читання книг дозволить нас на мить розслабитися й мовчки погортати сторінки. Читання – це антистресова терапія, це можливість разом провести час, якщо ми читаємо для близьких, це цілюща пізнавальна діяльність. Читайте на здоров’я!





Залишити відповідь