6 вересня – День читання книг. З цієї нагоди в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні відбувся флешмоб “Я люблю читати!”. Книги вдихають життя у нові світи, просвітлюють та запрошують нас в захопливі подорожі, володіють унікальною здатністю кидати виклик нашим уявленням. У сучасному світі, насиченому технологіями, інформацією, стресами та тривожністю, День читання книг дозволить нас на мить розслабитися й мовчки погортати сторінки. Читання – це антистресова терапія, це можливість разом провести час, якщо ми читаємо для близьких, це цілюща пізнавальна діяльність. Читайте на здоров’я!

 

https://www.tumblr.com/crbfranko/727708678073008128/%D1%84%D0%BB%D0%B5%D1%88%D0%BC%D0%BE%D0%B1-%D1%8F-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BB%D1%8E-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB-%D1%81-%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%96-060923

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *