В останній, сонячний день літа центральна районна бібліотека імені Івана Франка у літній читальній залі «На природі грай, читай!» у Куренівському парку провела літературно-ігровий мікс «Літо+книга+гра».


https://www.tumblr.com/crbfranko/727445193900621824/%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%BC%D1%96%D0%BA%D1%81-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0-310823


Бібліотекарі запропонували маленьким подолянам цікаве розмаїття книг та розваг – почитати, погратися, помалювати на папері чи асфальті, поліпити та побудувати з конструктора різні споруди. І дітлахи радо долучилися: гортали книги, слухали літні історії від українських письменників, стрибали зі скакалками і через резиночку, будували фантастичні піраміди та малювали крейдою. Було весело і цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *