В останній, сонячний день літа центральна районна бібліотека імені Івана Франка у літній читальній залі «На природі грай, читай!» у Куренівському парку провела літературно-ігровий мікс «Літо+книга+гра».

Бібліотекарі запропонували маленьким подолянам цікаве розмаїття книг та розваг – почитати, погратися, помалювати на папері чи асфальті, поліпити та побудувати з конструктора різні споруди. І дітлахи радо долучилися: гортали книги, слухали літні історії від українських письменників, стрибали зі скакалками і через резиночку, будували фантастичні піраміди та малювали крейдою. Було весело і цікаво!




Залишити відповідь