23 серпня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні читачі – учасники сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» разом з бібліотекарями створили паперові аплікації «Квітка Незалежності».





Залишити відповідь