23 серпня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні читачі – учасники сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» разом з бібліотекарями створили паперові аплікації «Квітка Незалежності».


https://www.tumblr.com/crbfranko/726444260484956160/%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%97-%D0%B0%D0%BF%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *