13 серпня в бібліотеці Дружби народів на абонементі відбулася зустріч шанувальників буккросингу «Буккросингу – вмикаємо зелений».

Буккросинг – це безкоштовний обмін книгами чи, як кажуть буккросери, це «звільнення книжок». Ідея проєкту полягає в тому, що ви прочитали книгу і не відкладаєте її в шафу, де вона нікому уже не потрібна, а передаєте далі іншому читачеві і так по ланцюжку. Виходить так, що світ перетворюється в одну велику бібліотеку. Запрошуємо всіх охочих принести свої книги та обміняти їх на інші. Тож поділіться книгою! Вони повинні подорожувати!




Залишити відповідь