13 серпня в бібліотеці Дружби народів на абонементі відбулася зустріч шанувальників буккросингу «Буккросингу – вмикаємо зелений».


https://www.tumblr.com/crbfranko/725606051838410752/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%88%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%83-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%83


Буккросинг – це безкоштовний обмін книгами чи, як кажуть буккросери, це «звільнення книжок». Ідея проєкту полягає в тому, що ви прочитали книгу і не відкладаєте її в шафу, де вона нікому уже не потрібна, а передаєте далі іншому читачеві і так по ланцюжку. Виходить так, що світ перетворюється в одну велику бібліотеку. Запрошуємо всіх охочих принести свої книги та обміняти їх на інші. Тож поділіться книгою! Вони повинні подорожувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *