9 серпня в бібліотеці на Межигірській для дітей відбулося читання книги «Як Мама Му будувала хату». Разом із тренером культурно-освітньої ініціативи «безпробілів» Наталею Андрійко дітлахи спостерігали за тим, як корівка Му будувала будиночок на дереві, та всіляко підтримували її. Також юні читачі познайомились з однією зі знаменитих казок Ред’ярда Кіплінга «Як написали найпершого листа», з якої дізналися, що написати та відправити листа не так вже і просто. Проте малеча впоралася! Запрошуємо всіх охочих на наступне читання, яке відбудеться 16 серпня. Детальний анонс буде представлений на сторінці бібліотеки у Фейсбуці.





Залишити відповідь