9 серпня в бібліотеці на Межигірській для дітей відбулося читання книги «Як Мама Му будувала хату». Разом із тренером культурно-освітньої ініціативи «безпробілів» Наталею Андрійко дітлахи спостерігали за тим, як корівка Му будувала будиночок на дереві, та всіляко підтримували її. Також юні читачі познайомились з однією зі знаменитих казок Ред’ярда Кіплінга «Як написали найпершого листа», з якої дізналися, що написати та відправити листа не так вже і просто. Проте малеча впоралася! Запрошуємо всіх охочих на наступне читання, яке відбудеться 16 серпня. Детальний анонс буде представлений на сторінці бібліотеки у Фейсбуці.


https://www.tumblr.com/crbfranko/725257294468841472/%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8-%D1%8F%D0%BA-%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%BC%D1%83-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D1%82%D1%83-090823

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *