Чергове заняття розмовного клубу «Світанок» відбулося в бібліотеці Дружби народів. Участь вихованців КМЦ «Трамплін» у поетичній годині «Величний дар Шевченкового слова», під час якої звучали у виконанні учасників дійства твори Великого Кобзаря, сприяли опануванню ними української та удосконаленню її застосування.


https://www.tumblr.com/crbfranko/724996623467413504/%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B4%D0%B0%D1%80-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0


Запропонований перегляд кількох відеороликів із декламуванням віршів акторами, професійне вміння відтворити характер кожного виконуваного твору неймовірно сподобалися присутнім. Тематична викладка літератури, підготовлена до заходу, викликала цікавість й стала у пригоді.
Шевченкове слово – вічно живе й у віках не старіє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *