Літо – найулюбленіша пора року для дорослих та дітей. Універсальна публічна бібліотека №11 запрошує взяти участь у веселих забавах «Літо, книгою зігріте».

Діти прагнуть здобути нові знання чи корисно провести час у товаристві ровесників. Тож наші читачі мають можливість не лише відпочити й розважитися, а і встигнути поговорити, почитати, повеселитися, пограти. Бібліотекарі сприяють створенню комфортного середовища для літнього читання, популяризації нових цікавих книг для дитячої творчості. Це сприятиме розвитку здібностей та творчих навичок дитини. З нетерпінням чекаємо вас у бібліотеці! Адже у книжок немає канікул! Гарного всім літа і цікавих книг!




Залишити відповідь