30 липня у сімейній студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні відбулася чергова зустріч з родинами.


https://www.tumblr.com/crbfranko/724352762682408960/%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D1%94%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%8C


29 липня відзначався День дощу. Нікому не треба пояснювати що таке дощ. Одні його обожнюють, інші не люблять, але всі визнають – без нього ніяк не можна. Тож з цієї нагоди в бібліотеці була презентована книжкова виставка «Дощові пригоди». Малята ознайомилися з віршиками та казками, а їхні мами – з поетичними та прозовими творами про дощ. Юна читачка Варвара прочитала оповідання Андрія М’ястківського «Пустотливий дощик» та віршики Зірки Мензатюк «Як дощик цвіте», які студійцям дуже сподобалися, тому Варвара отримала гучні оплески. Зустріч продовжилася майстеркою «Дощик накрапає – парасольки звеселяє!» та завершилася веселим конструюванням «Замку Кетті». До нових зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *