23 липня у бібліотеці на Вишгородській відбулося 170 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов зацікавив присутніх цікавими маловідомими фактами про вулицю Вишгородську. Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко провела огляд нових надходжень літератури києвознавчої тематики. Зінаїда Шкавро неабияк заінтригувала інформацією про родину та нащадків Вільгельма Крістера. Пізнавальною була розповідь Валентини Печеної про історію спорудження пам’ятника Володимиру Великому. Євгеній Рейцен присвятив свій виступ світлій пам’яті недавно померлої Тамари Дембіцької – талановитої жінки, активної членкині клубу. Віктор Боєв, Юрій Сімонов та В’ячеслав Верховський зачарували клубівців авторськими оптимістичними оповіданнями. Емоційно-насиченою була доповідь Оксани Бондарчук «Кияни у Болгарії». Юрій Симоненко поділився враженнями про відвідування засідання Київського клубу бібліофілів та їх видавничої діяльності. Наступне засідання києвознавчого клубу заплановано на 3 вересня о 12:00.




Залишити відповідь