19 липня в бібліотеці на Межигірській для дітей відбулося читання книги Отфріда Пройслера «Водяничок». Разом з тренером культурно-освітньої ініціативи «безпробілів» Наталею Андрійко та маленьким Водяничком присутні мандрували ставком, потрапляючи у різноманітні пригоди. А ще обговорили і розкрили значення невідомих слів. Запрошуємо охочих відвідати наступну зустріч 26 липня, де ми продовжимо читати про мандри Водяничка.





Залишити відповідь