19 липня в бібліотеці на Межигірській для дітей відбулося читання книги Отфріда Пройслера «Водяничок». Разом з тренером культурно-освітньої ініціативи «безпробілів» Наталею Андрійко та маленьким Водяничком присутні мандрували ставком, потрапляючи у різноманітні пригоди. А ще обговорили і розкрили значення невідомих слів. Запрошуємо охочих відвідати наступну зустріч 26 липня, де ми продовжимо читати про мандри Водяничка.


https://www.tumblr.com/crbfranko/723352154473136128/%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D1%84%D1%80%D1%96%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BE%D0%BA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *