Тому для вихованців старшої групи ШДС «Поділля» проведено акваранок «Водичко, водичко, умий моє личко!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/721458101406089216/%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BA-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D1%83%D0%BC%D0%B8%D0%B9-%D0%BC%D0%BE%D1%94-%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE


Активним учасником заходу став навіть дощик, бо ранок для всіх киян розпочався з водних процедур. Сьогоднішнє пізнавальне та повчальне заняття сприяло закріпленню знань у дітей щодо культури споживання води. І в цьому допомогла література з книжкового фонду бібліотеки. Дошкільнята залюбки слухали розповіді про Дніпро, про те, як вода потрапляє до будинків, правила поведінки на природі біля річки, засвоїли корисні поради щодо бережливого ставлення до води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *