25 червня в бібліотеці на Вишгородській, 29 відбулося 168 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/721104717606961152/168-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-250623


Голова клубу Віталій Баканов розповів про закінчення написання нової книги «Записки немолодого киянина». Клубівці із задоволенням слухали розділ книги, присвячений пам’яті Тетяни Бабікової. Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко презентувала книгу Ігоря Однопозова «Чорно-білий Київ». Фотоальбом є відображенням автора власного погляду на рідне Місто. Володимир Горак зробив доповідь на тему «Два постріли у Київській опері, або таємниця вбивства Петра Столипіна». Присутні із задоволенням слухали виступ Євгена Рейцена, присвячений «київському періоду» творчості Михайла Врубеля. Олена Магдик поділилася незабутніми і яскравими спогадами про зустрічі з Іваном Драчем. Віра Свистун доторкнулася до сердець неймовірними власними сонетами та авторства Надії Чорноморець. Юрій Сімонов та В’ячеслав Верховський заполонили увагу змістовними оповіданнями, а Віктор Боєв і Анатолій Демський потужною поезією. Чергова зустріч клубу «Кияни» відбудеться 9 липня о 12:00 годині. Долучайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *