Бібліотека імені Віктора Некрасова продовжує заходи екологічного проєкту «Наш дивний світ такий, як казка. Тож бережи його, будь ласка!» Партнером цього проєкту є ШДС «Поділля». Для вихованців старшої групи бібліотека підготувала екологічну читаночку «Не лишаємо сміття. Це – стиль нашого життя!»

Сьогодні дошкільнята знайомилися з найголовнішими правилами поведінки на природі, які мають виконувати дорослі й діти. Адже на стан довкілля можуть впливати не лише держава та суспільства, а особисто людина. Кожна родина, що живе в Києві, щодня викидає до смітників старі газети, бляшанки, пластикові та скляні пляшки, залишки харчів, обгортки, битий посуд тощо. Усі ці речі потім вивозять великими машинами за місто на сміттєзвалище. І це забруднює природу. Але і людина, перебуваючи в лісі, на річці або на морі, може зробити багато шкоди довкіллю. Щоби наша Україна завжди була найпрекраснішою та найквітучішою в світі треба нею піклуватися щодня, щохвилини. Діти сьогодні також слухали повчальні історії та розповіді про тварин та природу.




Залишити відповідь