На виконання «Міської концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023 – 2025 рік» клуб ораторського мистецтва ГО «Платформа громадських діалогів» створив мовно-дискусійний клуб в Бібліотеці на Межигірській для дітей. Перше засідання відбулося 16 червня, під час якого учасники говорили про світле та вічне почуття, освідчуючись в любові до рідної мови. Ті, хто не мав можливості бути присутніми на засіданні «очно», взяли участь у онлайн-обговоренні. Провів засідання спікер та керівник ГО «Платформа Громадських Діалогів» Олександр Курявий.


https://www.tumblr.com/crbfranko/720577609582477312/%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *