На виконання «Міської концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023 – 2025 рік» клуб ораторського мистецтва ГО «Платформа громадських діалогів» створив мовно-дискусійний клуб в Бібліотеці на Межигірській для дітей. Перше засідання відбулося 16 червня, під час якого учасники говорили про світле та вічне почуття, освідчуючись в любові до рідної мови. Ті, хто не мав можливості бути присутніми на засіданні «очно», взяли участь у онлайн-обговоренні. Провів засідання спікер та керівник ГО «Платформа Громадських Діалогів» Олександр Курявий.





Залишити відповідь