13 червня в універсальній публічній бібліотеці № 11 створено розважально-пізнавальний простір з книжковою виставкою «Почались канікули, сумувати ніколи» та ігровою зоною. Тут все літо можна читати книги, малювати, гратися і вільно спілкуватися. Отож, любі діти, запрошуємо вас у чарівний світ неймовірних пригод! Якщо сумуєш, не знаєш чим зайнятись – скоріш поспішай до бібліотеки! Читайте, насолоджуйтесь та відпочивайте разом з книгами та друзями в бібліотеці!





Залишити відповідь