11 червня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 167 засідання києвознавчого клубу «Кияни».

Голова клубу Віталій Баканов розповів про історію своєї публікації в журналі «Київ» № 4–5 за 2002 рік під назвою «У Києві на Подолі». Володимир Горак підготував доповідь про невідомі факти перебування Григорія Распутіна в Києві. Цікавим та насиченим був виступ Зінаїди Шкавро про екологічні проблеми Синього озера на Виноградарі. Віктор Боєв доповнив актуальну тему найгостріших проблем екосистеми Києва. Магдик Олена поділилася власними теплими спогадами про незабутні зустрічі із Сергієм Параджановим. Оксана Бондарчук повідала про дебютний виступ у Молодіжному театрі в п’єсі «Гра у Ізуста» в ролі Сари. Юрій Сімонов доповнив враження про участь у театралізованій виставі за п’єсою Сергія Черепанова. Віра Свистун, Надія Чорноморець, Віктор Боєв, Анатолій Демський та Валентина Гайдар дарували клубівцям прекрасну й надихаючу поезію про Київ та незламну Україну. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 25 червня о 12:00. Дякуємо, що ви з нами – наші «Кияни»!




Залишити відповідь