9 червня в бібліотеці імені Корнія Чуковського для дітей відбувся другий експрес-урок «Як це правильно сказати» за книгою Олександра Авраменко «100 експрес-уроків української». На уроці розбиралися, як правильно говорити «Дякую!» чи «Спасибі!». Виявляється, що обидва варіанти правильні. «Спасибі», на думку українського філолога Олександра Авраменка, походить від сполуки слів «Спаси, Боже». Отже, українською мовою правильно говорити «Спасибі» та «Дякую».





Залишити відповідь