6 червня в рамках києвознавчого проєкту «Київ. Місто твоє і моє» бібліотеки на Вишгородській відбулася екскурсія «Через Золотоворітський квартал до Дитинця» для дітей 5-го класу гімназії № 257 «Синьоозерна».





Залишити відповідь