До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища в бібліотеці імені Юрія Збанацького для дітей оформлено книжкову виставку-заклик «Користуєшся – не спустошуй! Охороняй і примножуй!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/719275882973380608/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BA-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D1%94%D1%88%D1%81%D1%8F-%D0%BD%D0%B5


Більшість людей сьогодні усвідомлюють, що довкіллю завдано багато лиха. Наша планета, хоч вона велика й могутня, але така беззахисна й така тендітна, крихітна й чарівна. І все, що є на нашій планеті, перебуває один з одним у тісному взаємозв’язку. Треба розумно та дбайливо ставитися до неї, щоб не втратити безповоротно краси та своєрідності земного суходолу і Світового океану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *