До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища в бібліотеці імені Юрія Збанацького для дітей оформлено книжкову виставку-заклик «Користуєшся – не спустошуй! Охороняй і примножуй!».

Більшість людей сьогодні усвідомлюють, що довкіллю завдано багато лиха. Наша планета, хоч вона велика й могутня, але така беззахисна й така тендітна, крихітна й чарівна. І все, що є на нашій планеті, перебуває один з одним у тісному взаємозв’язку. Треба розумно та дбайливо ставитися до неї, щоб не втратити безповоротно краси та своєрідності земного суходолу і Світового океану.




Залишити відповідь