4 червня відзначається Свята Трійця – одне з головних православних свят, яке символізує триєдність Бога. З цієї нагоди в бібліотеці імені Віктора Некрасова діє виставка-імпровізація «Зелене свято у травах іде!»


https://www.tumblr.com/crbfranko/719271339762008064/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%96%D0%BC%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D1%83-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%85-%D1%96%D0%B4%D0%B5


За переказами, Ісус Христос віщував, що на Землю зійде Святий Дух. Ця подія продемонструвала вірянам існування трьох осіб єдиного Бога – Отця, Сина і Святого Духа. Цього дня православні храми проводять служби й читають молебні. Віряни відвідують церкву, щоби поставити свічки й помолитися за здоров’я рідних і близьких, а також попросити в Бога здійснення найпотаємніших бажань. Храми на Трійцю прикрашають зеленню – живі квіти й гілки молодих дерев кладуть на підлогу і прикрашають ними ікони. Віряни приносять із собою гілочки клена, берези або лікарських рослин – вважається, що якщо їх освятити й покласти вдома, то недуги та хвороби обійдуть сім’ю стороною. Запрошуємо до перегляду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *