4 червня відзначається Свята Трійця – одне з головних православних свят, яке символізує триєдність Бога. З цієї нагоди в бібліотеці імені Віктора Некрасова діє виставка-імпровізація «Зелене свято у травах іде!»

За переказами, Ісус Христос віщував, що на Землю зійде Святий Дух. Ця подія продемонструвала вірянам існування трьох осіб єдиного Бога – Отця, Сина і Святого Духа. Цього дня православні храми проводять служби й читають молебні. Віряни відвідують церкву, щоби поставити свічки й помолитися за здоров’я рідних і близьких, а також попросити в Бога здійснення найпотаємніших бажань. Храми на Трійцю прикрашають зеленню – живі квіти й гілки молодих дерев кладуть на підлогу і прикрашають ними ікони. Віряни приносять із собою гілочки клена, берези або лікарських рослин – вважається, що якщо їх освятити й покласти вдома, то недуги та хвороби обійдуть сім’ю стороною. Запрошуємо до перегляду!




Залишити відповідь